RU
UA
/
Официальный представитель Meyer Sound в Украине компания SoundHouse
Система дистанційного мониторінгу
RMServer
Заказать
Внесите ваши контактные данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время
Телефон
Керування системою на кінчиках пальців
ПОВНА ОПТИМІЗАЦІЯ

Отримайте максимум від своєї системи відстежуючи стан кожного компоненту акустичних систем та потужність, що подається на на них в будь-який час.
ПОТУЖНІ СИСТЕМНІ КОМПОНЕНТИ

Компактний пристрій RMServer та програма Compass разом з акустичними системами, що обладнані RMS модулями, складають систему, яку дуже легко конфігурувати та застосовувати.
СТВОРЕНА САМЕ ДЛЯ ВАШОГО МАЙДАНЧИКА

Сфери застосування цього пристрою простягаються від стадіонів та спортивних арен до концертних залів та театральних звукопідсилюючих систем, інсталяцій у кінотеатрах, тематичних парках та турових комплектах звукопідсилювання.

НЕЧУВАНА ГНУЧКІСТЬ КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ ПОСТІЙНИМ ВИМІРЮВАННЯМ ТА АНАЛІЗУ ЇХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Якщо електроніка та підсилювачі розташовано безпосередньо всередині акустичних систем, для їхнього дистанційного моніторінгу потрібен потужний інструмент, яким є RMServer у поєднанні з програмою Compass.
Інструменти дистанційного моніторингу дозволяють вам бачити та знати про систему все
СТАН ВСІЄЇ СИСТЕМИ

Проста локалізація окремої акустичної системи в складі всього звукопідсилюючого комплекту, керування окремими системами та групами систем для отримання розгорнутої інформації про поточний стан підсилювачів, драйверів, лімітерів, системи охолодження та зчитування повідомлень про проблеми.
ПОВІДОМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

RMServer може відправляти повідомлення в разі виникнення проблем, отже ви завжди будете в курсі поточного стану системи навіть при вимкненій програмі Compass.
МОДУЛЬ RMS

RMS модуль підключається до RMServer та відправляє повідомлення до програми Compass. Багато акустичних систем Meyer Sound вже мають вбудований модуль, але якщо його не має в стандартній конфігурації, його можна замовити додатково або окремо.
ОНОВЛЕННЯ ПРИ РОЗШИРЕННІ

Кожен RMServer може мониторити до 50 акустичних систем, що були знайдені програмою Compass. Всі системи з RMS модулями попередніх поколінь повністю сумісні з RMServer, тож для оновлення звукопідсилюючої системи з мережевими модулями RMS знадобиться мінімум коштів при чому працюючи акустичні системи не підлягатимуть обов'язковій заміні.
Другие продукты